Antiroztočová cestovní sada Pulmanova

Antiroztočová cestovní sada Pulmanova

Antiroztočová cestovní sada Pulmanova nabízí výhody osvědčených bariérových povlaků nepropustných pro roztoče také na cestách. Snižuje vystavení roztočům a jejich alergenům při spánku v hotelech a rekreačních zařízeních na služebních cestách či dovolených, při pobytu dětí na táborech, na návštěvách u babičky apod.

 

Antiroztočová cestovní sada Pulmanova, 180x80 cm + 80x40 cm 3 590,00 Kč Koupit

Proč koupit Proč nekoupit
  • Protiroztočová ochrana na cestách
  • Alternativa k převážení bariérových povlaků
  • Nízká hmotnost, nenáročná údržba

 

Chraňte se před roztoči i při spaní mimo svůj domov

Antiroztočová cestovní sada Pulmanova přináší možnost využívat princip osvědčených bariérových povlaků nepropustných pro roztoče také na cestách. Snižuje vystavení roztočům a jejich alergenům při spánku v hotelech a rekreačních zařízeních na služební cestě či dovolené, při pobytu dětí na táboře, u babičky apod. Ke snížení zatížení roztoči a jejich alergeny i v oblasti hlavy obdržíte navíc ke každému spacímu pytli Pulmanova o rozměru 180x80 cm také povlak na polštář 80x40 cm ze stejného materiálu.

 

Snadné převážení, nenáročná údržba

Zevní potah spacáku Pulmanova je zhotoven z materiálu neprostupného pro alergeny, který nepropouští žádné částice až do velikosti 0,001mm (1 mikron). Jako výplň je použito vysoce kvalitní značkové vlákno Thinsulate 3M. Plně rozevíratelný zip, opatřený širokou klopou, umožňuje použít tento antialergenní spacák i jako deku. Díky lehkému praktickému obalu a nízké hmotnosti (1200g) lze protiroztočový spací pytel Pulmanova snadno převážet. Pereme v pračce na 60 °C, sušíme při nižších teplotách.