CottonFresh 100% bavlna - protiroztočové bariérové povlaky na matrace

Bariérové povlaky CottonFresh 100% bavlna

Akční cena 3-dílných sad povlaků Cottonfresh 100% bavlna (např. 90x70, 200x140, 200x90x20, běžná cena 4990,- Kč, akční cena 4490,- Kč). Akční balíčky najdete v oddělení Zvýhodněné sady CottonFresh. Nabídka platí do 31.5.2018.

 

Bariérové povlaky CottonFresh® 100% bavlna konečně přinášejí účinnou protiroztočovou ochranu lůžka i příznivcům přírodních materiálů. Jsou vyráběny nejmodernější patentovanou technologií, vyvinutou konkrétně pro potřeby alergiků, a představují špičku ve svém segmentu bavlněných bariérových povlaků. Pravidelná mikroskopická velikost mezer mezi jednotlivými vlákny spolehlivě zabraňuje průniku roztočových alergenů, ale zároveň nabízí optimální propustnost pro pot a vodní páry. Povlaky CottonFresh® si přitom zachovávají příjemné vlastnosti přírodní, nebělené a chemicky neošetřené 100% bavlněné látky.

 

Povlak CottonFresh na matraci 60x122x10 cm (dětská) 1 790,00 Kč Koupit
Povlak CottonFresh na matraci 200x90x15 cm 2 790,00 Kč Koupit
Povlak CottonFresh na matraci 200x90x20 cm 2 790,00 Kč Koupit

Proč koupit Proč nekoupit
  • Spolehlivá protiroztočová ochrana
  • Atest a doporučení SZÚ ČR
  • 100% přírodní nebělená bavlna
  • Vysoký komfort a hygiena lůžka
  • Desetiletá záruka účinnosti
  • Vyšší jednorázová investice

 

Proč bariérové povlaky

Protiroztočové bariérové povlaky obecně představují nezbytné základní opatření pro osoby trpící či ohrožené alergií na roztoče. Jejich použití zabraňuje kontaktu s roztoči a účinně zamezuje kontaminaci lůžka roztočovými alergeny.

 

CottonFresh - spolehlivá protiroztočová ochrana ve 100% přírodní kvalitě

Bariérové povlaky CottonFresh® splňují veškeré požadavky na zajištění kvalitní a účinné protiroztočové ochrany lůžka. Patentovaná technologie výroby, vyvinutá pro potřeby alergiků v Anglii, kolébce textilního průmyslu, dovádí jemnost přírodní tkaniny k dokonalosti. Pravidelná mikroskopická struktura této tkaniny spolehlivě zabraňuje průniku roztočů a jejich alergenů, ale zároveň plně propouští pot a vodní páry. Povlaky CottonFresh® 100% bavlna si přitom zachovávají příjemné vlastnosti přírodní, nebělené a chemicky neošetřené bavlněné látky.

 

Odborně ověřená účinnost

Nepropustnost materiálu CottonFresh® pro roztočové alergeny byla ověřena ve Státním zdravotním ústavu ČR v Praze, který ve svém atestu doporučuje použití tkaniny CottonFresh® „k používání na potahy polštářů, pokrývek a matrací v prostředí osob alergických na roztočové alergeny“. Samozřejmostí je řada úspěšných testů a studií na renomovaných zahraničních odborných pracovištích.

 

Nepřekonatelná životnost

Na bariérové povlaky CottonFresh® se vztahuje desetiletá záruka nepropustnosti pro roztočové alergeny, včetně záruky na jakékoli materiálové a výrobní vady, navíc s garancí účinnosti i po nepřekonatelných 300 pracích cyklech.

 

Špička ve své třídě

Značka CottonFresh® nabízí nejkvalitnější řešení v segmentu bavlněných bariérových povlaků. Jedná se o novinku na našem trhu, která konečně přináší možnost plnohodnotné protiroztočové ochrany i příznivcům přírodních materiálů.

 

Bezplatné zaslání vzorku tkaniny bariérových povlaků CottonFresh

Bezplatné zaslání vzorku tkaniny CottonFresh® si můžete objednat na e-mailové adrese info@stopalergii.cz.