Protiroztočové bariérové povlaky Pristine 66457 na polštáře

Bariérové povlaky Pristine nepropustné pro alergeny

Akční sleva na třídílné sady povlaků Pristine (např. 90x70, 200x140, 200x90x20/15/12, běžná cena 4290,- Kč, akční cena 3790,- Kč). Akční položky najdete v oddělení Sady povlaků Pristine. Nabídka platí do 31.5.2018.

 

Bariérové povlaky Pristine® Stop Alergii představují nejúčinnější řešení ochrany před roztoči a jejich alergeny na našem trhu. Materiál Pristine® 66457 vyvinutý speciálně pro potřeby alergiků je utkaný patentovaným postupem z velmi jemných vláken polyesteru. Pravidelná mikroskopická velikost mezer mezi vlákny spolehlivě zabraňuje průniku roztočových alergenů, ale zároveň zaručuje maximální prostupnost pro pot a vodní páry. Povlaky Pristine® 66457 nabízejí ideální kombinaci neprostupnosti pro alergeny a příjemných vlastností pro užívání. Jsou jemné, tvárné a měkké, umožňují dokonalé dýchání povrchu těla a zaručují maximální pohodlí a hygienu při spaní.

 

Povlak Pristine 66457 na polštář 40x40 cm 350,00 Kč Koupit
Povlak Pristine 66457 na polštář 60x40 cm 450,00 Kč Koupit
Povlak Pristine 66457 na polštář 70x50 cm 510,00 Kč Koupit
Povlak Pristine 66457 na polštář 80x80 cm 590,00 Kč Koupit
Povlak Pristine 66457 na polštář 90x70 cm 590,00 Kč Koupit

 

Proč koupit Proč nekoupit
  • Materiál Pristine 66457
  • Nejúčinější protiroztočová ochrana
  • Atest a doporučení SZÚ ČR
  • Příjemné uživatelské vlastnosti
  • Vysoký komfort a hygiena lůžka
  • Dlouhá záruka účinnosti
 

Ochrana před roztoči začíná v ložnici

Nejzávažnějším zdrojem roztočových alergenů v bytě je ložnice a zejména lůžko, které je díky vhodné vlhkosti, teplotě a dostatku potravy v podobě odlupků lidské kůže doslova ideální líhní roztočů a zároveň bohatou zásobárnou nejrůznějších alergenů. Vzhledem k množství času stráveného v ložnici a těsnému kontaktu s alergeny v lůžku je proto nezbytné věnovat maximální pozornost především účinnému ošetření lůžka.

 

Bariérové povlaky: nezbytné opatření v boji proti roztočům

Jediným spolehlivým způsobem, jak zabránit šíření alergenů z lůžka do okolí a jejich pronikání dýchacím ústrojím a kůží, je používat tzv. bariérové povlaky, nepropustné pro roztoče a jejich alergeny. Toto speciální povlečení účinně snižuje množství vdechovaného alergenu z lůžka a zabraňuje jak kumulaci roztočových alergenů v bytě, tak hromadění alergenů koček, psů a plísní v lůžku. Bariérové povlaky neprostupné pro alergeny proto představují základní opatření pro osoby trpící či ohrožené alergií na roztoče, astmatem a atopickým ekzémem.
 

Povlaky Pristine

Bariérové povlaky Pristine® spolehlivě zabraňují průniku roztočů a jejich alergenů z lůžka k pacientovi.

 

Protiroztočové povlaky Pristine: pohodlná a spolehlivá ochrana před roztoči

Protiroztočové bariérové povlaky Pristine® Stop Alergii splňují veškeré požadavky na zajištění kvalitní a účinné protiroztočové ochrany lůžka. Materiál Pristine 66457, ze kterého jsou povlaky vyrobeny, je utkán patentovaným postupem z velmi jemných mikrovláken polyesteru. Pravidelná mikroskopická vzdálenost mezer mezi vlákny prokazatelně zadržuje částice o velikosti odpovídající nejmenším roztočovým alergenům (Atest SZÚ ČR č. 174310, Ex100869). Po povlečení polštáře, peřiny a matrace se alergeny nemohou uvolňovat z lůžka do okolí, optimálně volená velikost mezer mezi vlákny však zároveň zaručuje maximální prostupnost pro pot a vodní páry. Bariérové povlaky Pristine® Stop Alergii tak přinášejí ideální kombinaci neprostupnosti pro alergeny za současné maximální prostupnosti pro vodní páry, a zároveň příjemných vlastností pro užívání. Jsou jemné, tvárné a měkké a neruší komfort při spaní, neboť díky prodyšnosti pro molekuly potu, vody a par umožňují dokonalé dýchání povrchu těla a odpařování vodních par. Tím zaručují výrazně vyšší pohodlí a lepší hygienu při spaní než ostatní typy bariérových povlaků. V současnosti představují nejúčinnější a technologicky nejvyspělejší řešení na našem trhu, které nabízí díky modernímu patentovanému postupu výroby vynikající parametry bariérové ochrany před roztoči, vysoký komfort při spaní a velmi dlouhou záruku nepropustnosti pro roztočové alergeny.
 

Ochranná známka Pristine

Ochranná známka Pristine® je vlastnictvím společnosti Precision Fabrics Group, Inc.

 

Materiál Pristine 66457

Mikrovláknová tkanina Pristine® 66457 se vyrábí v USA, kde je patentována jako výrobek společnosti Precision Fabrics Group, Inc., U.S. patent No. 6,277,770 a 7,290,381. Byla testována na lékařských fakultách i nezávislých odborných pracovištích, a to vždy se stejným závěrem: Pristine® je účinná bariéra pro prach, roztoče bytového prachu a jejich alergeny, které způsobují alergické symptomy u pacientů trpících na alergie, astma, záněty nosní sliznice a s tím spojené dýchací potíže.

 

Profesionální technické provedení povlaků Pristine Stop Alergii

Profesionální technické provedení povlaků Pristine® Stop Alergii splňuje požadavky certifikačního programu výrobce tkaniny Pristine®, který zaručuje, že vynikající ochranné vlastnosti materiálu Pristine 66457 nejsou znehodnoceny neodborným zpracováním, nevhodným či nekvalitním ušitím, použitím nekvalitních zdrhovadel apod. Naše vlastní speciální řešení krytí zipu navíc maximálně zabraňuje i případnému pronikání roztočů a jejich alergenů přes zip. Přesná specifikace použitého materiálu Pristine 66457 i prodloužené desetileté záruky je samozřejmostí.

 

Účinnost ověřená v České republice

Z hlediska neprostupnosti pro roztočové alergeny byly bariérové povlaky Pristine® Stop Alergii testovány rovněž ve Státním zdravotním ústavu ČR v Praze (www.szu.cz). Atest SZÚ ČR č. 174310, Ex100869, který byl na povlaky vystaven, jejich nepropustnost částicím o velikosti nejmenších roztočových alergenů potvrzuje, a doporučuje použití tkaniny Pristine® 66457 "k používání na potahy polštářů, pokrývek a matrací v prostředí osob alergických na roztočové alergeny".
 

Struktura Pristine

Dokonale pravidelná struktura mikrovláknové tkaniny Pristine® při menším a větším mikroskopickém zvětšení.

 

Bariérové povlaky Pristine: snadné použití i údržba, okamžitá účinnost

Protiroztočové bariérové povlaky Pristine® Stop Alergii zabraňují průniku alergenů z jakýchkoli lůžkovin, které do nich uzavřete. Své stávající polštáře, peřiny, matrace apod. proto nemusíte likvidovat, neboť po uzavření do těchto protialergických povlaků dosáhnete stejného účinku, jako v případě zakoupení zcela nového lůžka neosídleného roztočovou populací, a to navíc trvale, aniž byste jej museli každých 14 dnů prát, vymrazovat či chemicky ošetřovat. Zde je navíc třeba upozornit na to, že samotné ošetřování peřiny a polštáře praním je nevyhovující. Tento postup totiž vynechává matraci, která jakožto jeden z hlavních zdrojů roztočových alergenů v bytě stačí sama o sobě domácí prostředí spolehlivě zamořit.

 

Desetiletá záruka účinné protiroztočové ochrany

Technologie výroby materiálu Pristine® 66457 zaručuje jeho velmi vysokou životnost. Na povlaky Pristine® Stop Alergii se vztahuje desetiletá záruka na nepropustnost pro alergeny, při správném zacházení však vydrží podstatně déle - přinejmenším tak dlouho jako matrace, polštáře a peřiny, které do nich uzavřete.