Protiroztočové bariérové povlaky Pulmanova

Bariérové povlaky Pulmanova nepropustné pro alergeny

Bariérové povlaky Pulmanova® nabízejí slušné parametry protiroztočové bariérové ochrany za příznivou cenu. Tyto povlaky jsou vyrobeny ze speciální vícevrstvé tkaniny - prodyšná vnitřní vrstva povlaku z vláken termoplastu (polyolefin) zabraňuje pronikání mikroskopických částic o velikosti roztočových alergenů, vnější vrstva zajišťuje odolnost povlaku. Povlaky jsou prodyšné pro pot a vodní páry a proto nemají závažnější vliv na klimatické podmínky v lůžku při spaní. Účinnost povlaků Pulmanova® byla úspěšně testována v zahraničí. Na bariérové povlaky Pulmanova® se vztahuje pětiletá záruka na nepropustnost pro alergeny. Pro jejich zakoupení hovoří uspokojivá kvalita a cenová dostupnost.

 

Povlak Pulmanova na polštář 80x80 cm 590,00 Kč Koupit
Povlak Pulmanova na polštář 50x70cm 550,00 Kč Koupit
Povlak Pulmanova na přikrývku, 200x135 cm 2 090,00 Kč Koupit
Povlak Pulmanova na dětskou přikrývku, 135x100 cm 1 890,00 Kč Koupit
Povlak Pulmanova na matraci, 200x90x20 cm 2 690,00 Kč Koupit
Povlak Pulmanova na dětskou matraci, 140x70x12 cm 2 090,00 Kč Koupit
Dvoudílná sada povlaků Pulmanova (polštář+ přikrývka) 2 560,00 Kč Koupit
Dvoudílná sada povlaků Pulmanova dětská (polštář + přikrývka) 2 290,00 Kč Koupit
Třídílná sada Pulmanova 80x80, 135x200, 200x90x20 4 290,00 Kč Koupit
Třídílná sada Pulmanova dětská 50x70, 135x100, 140x70x12 3 590,00 Kč Koupit

Proč koupit Proč nekoupit
  • Přijatelné protiroztočové parametry
  • Bariérový typ ochrany za příznivou cenu
  • Účinnost úspěšně testována v zahraničí
  • Pětiletá záruka
  • Nižší prodyšnost pro pot a vodní páry
  • Nižší stupeň elasticity a pohodlí v lůžku
 

Proč bariérové povlaky

Protiroztočové bariérové povlaky obecně představují nezbytné základní opatření pro osoby trpící či ohrožené alergií na roztoče. Jejich použití zabraňuje kontaktu s roztoči a účinně zamezuje kontaminaci lůžka roztočovými alergeny.

Bariérové povlaky Pulmanova nepropustné pro alergeny  

Povlaky Pulmanova: protiroztočová ochrana na vstupní úrovni

Bariérové povlaky Pulmanova® nabízejí základní protiroztočovou ochranu lůžka za dostupnou cenu. Jedná se o tzv. polaminované bariérové povlaky. Jsou vyrobeny vícevrstvou technologií s využitím vnitřní vrstvy ze speciálního termoplastu (polyolefin), která díky velikosti otvorů menší než 1 mikron zajišťuje spolehlivou neprostupnost povlaku pro roztočové alergeny, vnější vrstva z lisované tkaniny pak zajišťuje jeho mechanickou pevnost. Membrána ze speciálního plastu směřuje k polštáři, pokrývce nebo matraci, strana s lisovanou tkaninou směřuje ven, tedy k běžnému povlečení, které se přes tyto povlaky používá.

  Struktura materiálu povlaků Pulmanova

Dostatečná prodyšnost

Ačkoli jsou bariérové povlaky Pulmanova vyráběny vývojově starší vícevrstvou technologií, jedná se o povlaky perspirabilní, tedy prodyšné pro pot a vodní páry, a proto nemají závažnější vliv na klimatické podmínky v lůžku při spaní. Povlaky Pulmanova® se vyrábějí v Německu, kde byla rovněž úspěšně testována jejich účinnost.

 

Snadné používání

Povlaky jsou vybaveny zipem, na polštáře, pokrývky a matrace se navléknou obvyklým způsobem. Přes povlaky Pulmanova je nutné použít běžné povlečení, které je vhodné prát s periodou 1-2 týdny při teplotě alespoň 60 °C, a povlaky Pulmanova ponechat na lůžku déle. Optimální perioda praní je 2x ročně, pereme v pračce opět na 60 °C.

 

Pětiletá záruka, příznivá cena

Na povlečení Pulmanova se vztahuje pětiletá záruka na nepropustnost pro alergeny při dodržení doporučeného způsobu použití. Povlaky nabízejí slušné parametry zejména z hlediska neprostupnosti pro roztočové alergeny. Lze je proto doporučit zákazníkům, kteří při výběru vycházejí především z pořizovací ceny, ale též jako vhodné doplňkové vybavení např. na chalupy, na cesty apod.

 

Bezplatné zaslání vzorku tkaniny bariérových povlaků Pulmanova

Bezplatné zaslání vzorku tkaniny Pulmanova® si můžete objednat na e-mailové adrese info@stopalergii.cz.