Filtrační masky pro alergiky

Filtrační masky pro alergiky

Respirační masky pro alergiky nabízejí bezpečnou a pohodlnou ochranu před alergeny při práci doma, na zahradě i při pobytu v přírodě. Oba druhy nabízených respiračních masek Moldex umožňují opakované použití a při správném zacházení nahradí až desítky masek určených k jednorázovému použití. Typ 2405 představuje základní, cenově dostupnější model. Typ 3505 stojí na vrcholu produktové řady respirátorů Moldex, tento model je robustnější a je vybaven omyvatelnou těsnicí linií a upínací sponkou.

 

Filtrační maska pro alergiky Moldex 2405, 1 ks 79,00 Kč Koupit
Filtrační maska pro alergiky Moldex 2405, balení 5 ks 375,00 Kč Koupit
Profesionální filtrační maska pro alergiky, typ Moldex 3505, 1 ks 259,00 Kč Koupit
Profesionální filtrační maska pro alergiky, typ Moldex 3505, 5 ks 1 199,00 Kč Koupit

Proč koupit Proč nekoupit
  • Ochrana před alergeny ve vzduchu
  • Možnost opakovaného použití
  • Nadstandardní kvalita a životnost

 

Alergologové doporučují používat ochranné respirační masky při domácích činnostech spojených se zvířením prachu, tedy např. stírání prachu, luxování či sekání trávy. Kromě toho usnadňují alergikům pobyt v přírodě při silném výskytu pylových a plísňových alergenů, ale i krátkodobý pobyt v neošetřeném silně alergizujícím prostředí (např. návštěvy starých chalup, domácností se zvířaty, zakouřené prostředí, skleníky). Jejich použití je vhodné zejména pro osoby:

  • trpící alergií na pyly, roztoče, plísně a alergeny zvířat,
  • citlivé na alergeny přítomné ve vzduchu,
  • s výskytem alergické reakce při domácích pracích a úklidu,
  • nucené k pobytu v silně alergizujícím prostředí.

 

Lehké a pohodlné respirátory značky Moldex chrání před působením chemické, mechanické, alergické, biologické i mikrobiální kontaminace vzduchu, proto vás bezpečně ochrání před alergeny přítomnými ve vzduchu a následnou alergickou reakcí. Oba nabízené typy respirátorů umožňují opakované použití, oba jsou vybaveny těsněním ActiveForm®, síťkou DuraMesh® a ventilkem Ventex®. Těsnění ActiveForm® zaručuje, že maska vždy „sedí“ a automaticky se přizpůsobuje pohybům obličejového svalstva díky elastikované těsnicí ploše, udrží si tak svou těsnost po celou dobu použití. Síťka DuraMesh® napomáhá zabránit porušení masky. Ventilek Ventex® s nízkou tlakovou ztrátou zajišťuje únik tepla a vlhkosti z masky, zvýšené bezpečí zaručují dvojité těsnící kroužky.