Protiroztočové povlaky na polštáře, přikrývky a matrace

SK CZ

Protialergické povlaky Pristine na polštáře, přikrývky a matrace

Protialergické povlaky Pristine - odborně ověřená kvalita a účinnost

 

Patentovaná mikrovláknová tkanina Pristine 66457 vyvinutá speciálně pro alergiky

Povlaky Pristine® Stop Alergii jsou vyrobeny ze speciální mikrovláknové tkaniny Pristine® 66457, vyvinuté v USA speciálně pro potřeby alergiků. Tento materiál je patentován jako výrobek společnosti Precision Fabrics Group, Inc., U.S. patent No. 6,277,770 a 7,290,381. Byl testován na lékařských fakultách i nezávislých odborných pracovištích, a to vždy se stejným závěrem: Pristine® je účinná bariéra pro prach, roztoče bytového prachu a jejich alergeny, které způsobují alergické symptomy u pacientů trpících na alergie, astma, záněty nosní sliznice a s tím spojené dýchací potíže.
 

Ochranná známka Pristine

Ochranná známka Pristine® je vlastnictvím společnosti Precision Fabrics Group, Inc.

 

Profesionální technické provedení povlaků Pristine Stop Alergii

Profesionální technické provedení povlaků Pristine® Stop Alergii splňuje požadavky certifikačního programu výrobce tkaniny Pristine®, který zaručuje, že vynikající ochranné vlastnosti materiálu Pristine 66457 nejsou znehodnoceny neodborným zpracováním, nevhodným či nekvalitním ušitím, použitím nekvalitních zdrhovadel apod. Naše vlastní speciální řešení krytí zipu navíc maximálně zabraňuje i případnému pronikání roztočů a jejich alergenů přes zip. Přesná specifikace použitého materiálu Pristine 66457 i prodloužené desetileté záruky je samozřejmostí.

 

Atest a doporučení Státního zdravotního ústavu ČR

Z hlediska neprostupnosti pro roztočové alergeny byly bariérové povlaky Pristine® Stop Alergii testovány rovněž ve Státním zdravotním ústavu ČR v Praze (www.szu.cz). Atest SZÚ ČR č. 174310, Ex100869, který byl na povlaky vystaven, jejich nepropustnost částicím o velikosti nejmenších roztočových alergenů potvrzuje, a doporučuje použití tkaniny Pristine® 66457 "k používání na potahy polštářů, pokrývek a matrací v prostředí osob alergických na roztočové alergeny".
 

Kam pokračovat dále?