O společnosti Stop Alergii s.r.o.

Jsme předním dodavatelem účinných protiroztočových produktů v České republice a na Slovensku. V odborné problematice se opíráme o materiály vydané českou i globální iniciativou pro astma (ČIPA, GINA) a poznatky lékařů - specialistů. Portfolio nabízených produktů a způsob jejich použití proto odpovídá současnému stavu poznatků v medicíně a zahrnuje pouze pečlivě vybrané, certifikované výrobky, jejichž použití je skutečně opodstatněné a účinné.

 

Kontaktujte nás

 

Víme, že realizace smysluplných protiroztočových opatření může být náročná a nesnadná. Velmi záleží na alespoň základním pochopení problému a odhodlání změnit zdravotně nepříznivé podmínky, které nemusí být patrné na první pohled. V první řadě je samozřejmě nutné kontaktovat lékaře, který je dobře informován o problematice alergií a zároveň o zdravotním stavu konkrétního pacienta, tedy nejčastěji alergologa. Avšak i v průběhu realizace doporučených opatření může vyvstat celá řada praktických otázek.

Nevíte-li si rady s vhodným postupem realizace protiroztočových opatření nebo zařízením místností obývaných alergiky, máte-li dotazy ohledně námi nabízených produktů apod., obraťte se na nás, rádi se Vám budeme věnovat. Kontaktujte nás prosím na naší infolince nebo e-mailem.

Stop Alergii s.r.o.

Pod Strání 2158
100 00 Praha 10
IČ: 27592022
DIČ: CZ27592022

Společnost zapsaná v obch. rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 117515.

 

Bankovní spojení:

Číslo účtu: 2700106008/2010, Fio banka a.s.

 

Infolinka:

+420 224 815 811
+420 608 848 518

 

E-mail:

Všeobecné informace, poradenství: info@stopalergii.cz
Objednávky, nestandardní rozměry povlaků: objednavky@stopalergii.cz

 

Internet:

Internet: www.stopalergii.cz
E-shop: www.pristine.cz


Kam pokračovat dále?